mediabal

Aenean vel pulvinar lorem, id sodales est. Phasellus a molestie dui. Maecenas consequat vehicula erat in porttitor. Quisque at varius nulla, in congue eros. Nulla a finibus dolor. Integer lorem elit, vestibulum imperdiet justo cursus, tincidunt cursus tellus. Etiam sed efficitur mauris, eu pharetra tellus. Donec volutpat purus tortor, eget fringilla ipsum convallis et.

Pellentesque et felis ut nisi dapibus tempor. Curabitur efficitur nisl nunc. Nunc feugiat mi tellus, a feugiat enim consequat ac. Donec vel justo vel sem rhoncus tristique a quis lorem.

“Dridhjet shpirtërore të digjitalizuara” nga Valmir Aziri

Të nderuar,Qendra Informative Kulturore - Shkup ju fton në hapjen e ekspozitës...

(Hi)stori/je nga dollapi – përzgjedhje nga erotika popullore maqedonase” nga Ana Martinoska

Të nderuar,Qendra Kulturore-Informative - Shkup, ju fton në promovimin e librit "(Hi)stori/je...

КONCERT – Vlatko Gruevski dhe Andrej Naumov

КONCERT - 30.06.2021, 20h Imperial II Numër i kufizuar i publikut!

“Rrugëtim në kohë, vokalo-muzikorë”

"Rrugëtim në kohë, vokalo-muzikorë"Solistë:Mariana Boshkovska - mezzosopranEmili Hristoska - sopranKlasa: m-r Marija...

Koncert – Jetmir Mehmedi, Shlezen Pajaziti dhe Shkelzen Baftiari

Nesër - 15.06.2021Оra - 19:19hSalloni 19:19Numër i kufizuar i publikut!

KONKURS – “TINGUJT E CARSHISË” 2021

KONKURSQendra Informative Kulturore - Shkup i fton të gjithë artistët e fushave...
722 POSTS
0 COMMENTS

Latest posts